Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

01 Sweet Wood Desire Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

01 Sweet Wood Desire Body Conjure dla kobiet i mężczyzn

01 Sweet Wood Desire marki Body Conjure to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 01 Sweet Wood Desire został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Greg Wharton. Perfumy zawierają takie składniki, jak indyjski oud, kardamon, labdanum, drzewo różane, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wetyweria.

Indyjski oud Kardamon Labdanum Drzewo różane Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 01 Sweet Wood Desire by Body Conjure.

01 Sweet Wood Desire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Body Conjure 01 Sweet Wood Desire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Body Conjure 01 Sweet Wood Desire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 01 Sweet Wood Desire marki Body Conjure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 01 Sweet Wood Desire marki Body Conjure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet Al-Rehab Rehab Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Charriol Charriol Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum DSH Perfumes Jitterbug for Men Rasasi Oudh al Mithali Dorin Roses des Vents Sud Avon Turn 4XT