Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Almost Bare Bobbi Brown dla kobiet

Almost Bare Bobbi Brown dla kobiet

ozonowy
Almost Bare Bobbi Brown dla kobiet Zdjęcia Almost Bare Bobbi Brown dla kobiet Zdjęcia

Almost Bare marki Bobbi Brown to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Almost Bare został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i liść fiołka; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są cedr i piżmo.

Bergamotka Liść fiołka

Konwalia Jaśmin

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Almost Bare by Bobbi Brown.

Banana Republic W
Baiser Vole Eau de Toilette
Blanche
See by Chloe Eau Fraiche

Almost Bare Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Zapach, który mnie urzekł swoją prostotą i minimalizmem.
Delikatny, czysty i niewinny.
To zapach nadmorskich wydm, zasypywanych co rusz przez piasek, wodę i morski wiatr. Tak pachnie roślinność na nich, nagrzana letnim słońcem.
Tak pachnie gorący dzień na plaży.
Jest tak beztrosko, że dużo bym dała, aby zatrzymać tę chwilę.
Projekcja zaskakująco długotrwała.
Zapach bliskoskórny, ale jakże uroczy.

vertigo
vertigo

Eteryczny, przejrzysty, czysty, zielonkawy zapach.
Wyczuwam głównie liście fiołka i nuty ozonowe.
Przypomina mi raczej aromat świeżego powietrza po deszczu niż czystej skóry - a chyba taki był zamiar.
Niezbyt naturalny, za to bardzo neutralny.
Dyskretny na maksa :)
Dla mnie raczej nieatrakcyjny.
Duża trwałość jak na tak przezroczysty zapach.

Almost Bare by Bobbi Brown 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bobbi Brown Almost Bare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bobbi Brown Almost Bare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Almost Bare marki Bobbi Brown. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Almost Bare marki Bobbi Brown reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition En Voyage Perfumes Debut de Carmel Demeter Fragrance Always Happy Demeter Fragrance Pruning Shears Alfred Sung Paradise Givenchy Into the Blue Christian Dior Chris 1947 Givenchy Oblique Fast Forward Avon Wish of Luck Guerlain Too Much? Fragonard Eau de Bonheur The Body Shop Aqua Lily