Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Masquerade Bob Mackie dla kobiet

Masquerade Bob Mackie dla kobiet

Masquerade marki Bob Mackie to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Masquerade został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów orientalnych, piżmo i nuty drzewne.

Nuty kwiatów orientalnych Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masquerade by Bob Mackie.

Masquerade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bob Mackie Masquerade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bob Mackie Masquerade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masquerade marki Bob Mackie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masquerade marki Bob Mackie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Montblanc Femme Individuelle Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Luciano Soprani Solo Amore Joaquin Cortes 24k Woman DSH Perfumes Quinacridone Violet Rasasi Rania Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Guerlain Plus Que Jamais Nejma Nejma 5 Gres Cabotine Gold Florascent Aqua Floralis Jasmine