Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Masquerade Bob Mackie dla kobiet

Masquerade Bob Mackie dla kobiet

Masquerade marki Bob Mackie to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Masquerade został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów orientalnych, piżmo i nuty drzewne.

Nuty kwiatów orientalnych Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masquerade by Bob Mackie.

Masquerade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bob Mackie Masquerade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bob Mackie Masquerade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masquerade marki Bob Mackie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masquerade marki Bob Mackie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Lancome Magie (La Collection Fragrances) Giorgio Armani Armani Code Sheer Christian Dior Sweet Sun Revlon Fire & Ice Charles of the Ritz Charles of the Ritz Coty Vanilla Fields Winter Bvlgari BLV Eau de Parfum II Chanel Coco Mademoiselle Parfum Michel Germain Sexual Popy Moreni Popy Moreni Arno Sorel Sham'n Dream