Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Virtuous Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Virtuous Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Virtuous marki Boadicea the Victorious to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Virtuous został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi szafran; nutami serca są agar (oud) i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr atlaski, labdanum i piżmo.

Szafran

Agar (oud) Róża

Drzewo sandałowe Cedr atlaski Labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Virtuous by Boadicea the Victorious.

Virtuous Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Virtuous, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Virtuous, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Virtuous marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Virtuous marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Gucci Envy for Men Bond No 9 Bleecker Street Hanae Mori HM L`Occitane en Provence Ambre Prada Prada Tendre Ted Lapidus Altamir Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Sonoma Scent Studio Sienna Musk Pacifica Spanish Amber Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Reminiscence Ambre Teufels Kuche Unholy