Marki » B » drzewne « Grupy

Victory Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny
agarowy
Victory Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Victory Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Victory marki Boadicea the Victorious to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Victory został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są kardamon, szafran, brzoza i tymianek; nutami serca są skóra, amyris, róża, jaśmin i labdanum; nutami bazy są ambra, paczula, wetyweria, cedr, drzewo sandałowe, agar (oud), kastoreum i wanilia.

Kardamon Szafran Brzoza Tymianek

Skóra Amyris Róża Jaśmin Labdanum

Ambra Paczula Wetyweria Cedr Drzewo sandałowe Agar (oud) Kastoreum Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Victory by Boadicea the Victorious.

Victory Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Victory, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Victory, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Victory marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Victory marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Ice Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Police Police Naked Pour Homme Guerlain Vetiver Jacques Bogart Bogart CityTower Etro Vetiver Caron L`Anarchiste Krizia Krizia Uomo Les Nez Turtle Vetiver Roger Vivier Le Santal Teufels Kuche Demonic Slayer Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles