Marki » B » drzewne « Grupy

Victory Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny
agarowy
Victory Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Victory Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Victory marki Boadicea the Victorious to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Victory został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są kardamon, szafran, brzoza i tymianek; nutami serca są skóra, amyris, róża, jaśmin i labdanum; nutami bazy są ambra, paczula, wetyweria, cedr, drzewo sandałowe, agar (oud), kastoreum i wanilia.

Kardamon Szafran Brzoza Tymianek

Skóra Amyris Róża Jaśmin Labdanum

Ambra Paczula Wetyweria Cedr Drzewo sandałowe Agar (oud) Kastoreum Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Victory by Boadicea the Victorious.

Victory Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Victory, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Victory, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Victory marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Victory marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Carlos Santana Carlos Santana for Men Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Ralph Lauren Polo Modern Reserve Susanne Lang Tamboti Wood Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Jacomo Ambro de Jacomo M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Ava Luxe Bois Fonce