Marki » B » drzewne « Grupy

Spirit Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Spirit Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy

Spirit marki Boadicea the Victorious to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Spirit został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są bergamotka, liść czarnej porzeczki, galbanum i ylang-ylang; nutami serca są tuberoza, róża, jaśmin, kwiat pomarańczy i hiacynt; nutami bazy są paczula, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki Galbanum Ylang-ylang

Tuberoza Róża Jaśmin Kwiat pomarańczy Hiacynt

Paczula Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spirit by Boadicea the Victorious.

Spirit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spirit marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spirit marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Ice Max Deville Camera On Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Versace Green Jeans Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Ajmal Vice Patyka Boise Xerjoff Homme La Bouquetiere Dimanche