Marki » B » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Seductive Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Seductive Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Seductive marki Boadicea the Victorious to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Nutami głowy są Żywica, mięta i irys; nutami serca są jaśmin, rozmaryn i jodła; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i ambra.

Żywica Mięta Irys

Jaśmin Rozmaryn Jodła

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Seductive by Boadicea the Victorious.

Seductive Recenzje Perfum

Seth
Seth

Niebanalny, wg marki uniseks a moim zdaniem zdecydowanie męski zapach. Charakterystyczna i oryginalna baza marki, wygładzona misterną, ewoluującą na mojej skórze miękką, kwiatowo-ziołową nadbudową. Umiarkowana ekspozycja i trwałość. Piękny flakon to zdecydowanie za mało, aby wieść na pokuszenie. Zapach stosowny jedynie na nieformalne okazje dzienne: jesień/zima. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,00.

Seductive by Boadicea the Victorious 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Seductive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Seductive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Seductive marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Seductive marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Chloe Chloe Collection 2005 Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Puma Man Krizia Time Uomo ID Parfums Secrets de Hammam Versace Versense Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Costamor Sugarwood Sinfonia di Note Fleur de Santal Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver Esteban Ambrorient Swiss Arabian Alia