Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Rejuvenating Boadicea the Victorious dla kobiet

Rejuvenating Boadicea the Victorious dla kobiet

Miałem: 1

ziołowy

Rejuvenating marki Boadicea the Victorious to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są rumianek, bergamotka i estragon; nutami serca są korzeń irysa, fiołek i ambra; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, drzewo sandałowe, agar (oud) i fasolka tonka.

Rumianek Bergamotka Estragon

Korzeń irysa Fiołek Ambra

Wetyweria Cedr Virginia Drzewo sandałowe Agar (oud) Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rejuvenating by Boadicea the Victorious.

Rejuvenating Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Rejuvenating, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Rejuvenating, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rejuvenating marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rejuvenating marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Bijan Bijan Style Men Guepard Guepard for Man Floris Elite Lotto Gravity Power for Men Avon Avon Jet Homme Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Franck Olivier Eau de Passion Men Eisenberg J'ose Yves Rocher Altika Mark Birley Mark Birley