Marki » B » cytrusowe « Grupy

Refreshing Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Refreshing Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Refreshing marki Boadicea the Victorious to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Refreshing został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, petitgrain i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Petitgrain Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Refreshing by Boadicea the Victorious.

Refreshing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Refreshing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Refreshing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Refreshing marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Refreshing marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Estée Lauder Alliage Sport Creed Virgin Island Water Mexx Mexx Woman Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Lili Bermuda Fresh Water Tonatto Profumi Iss Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Oriflame Aromabliss Awakening Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea