Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Pure Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

tropikalny

Pure marki Boadicea the Victorious to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pure został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Nutami głowy są tropikalny owoc i bergamotka; nutami serca są jaśmin, esencja różana i jagody jałowca; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i ambra.

Tropikalny owoc Bergamotka

Jaśmin Esencja różana Jagody jałowca

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure by Boadicea the Victorious.

Pure Recenzje Perfum

zielona
zielona

Świeżo obrana skórka cytrynowa, podbita trochę już klapniętym jaśminem i klasyczną różą. I tyle. Przyjemny, odświeżający, lekko kwaskowy, ale nadal zawiesisty.

Jak wspominałam przy Explorerze, na bogactwo i zmienność nut nie ma co czekać, z drugiej strony zapachy B. mają naprawdę morderczą trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Pure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Pure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine La Prairie Midnight Rain L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Victoria`s Secret Back to Pink Iceberg Iceberg Twice Ice Christian Dior J`Adore L`Absolu Britney Spears Circus Fantasy Franck Olivier Private Chanel Chance Eau Tendre Smell Bent St Tropez Dispenser Melvita Rose - Raspberry Esme Rene Midnight Wishes