Marki » B » « Grupy

Precious Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Precious Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Precious marki Boadicea the Victorious to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, czarna herbata, goździk (przyprawa) i bazylia; nutami serca są jaśmin, nuty kwiatowe, nuty ziołowe i gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr, paczula, drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Cytryna Czarna herbata Goździk (przyprawa) Bazylia

Jaśmin Nuty kwiatowe Nuty ziołowe Gałka muszkatołowa

Cedr Paczula Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Precious by Boadicea the Victorious.

Precious Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Precious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Precious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Precious marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Precious marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Demeter Fragrance Pineapple Sorelle Fontana If Jeans for Women Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him Paolo Gigli Acqua Stella McCartney Stella Nude Gendarme Sky Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Pal Zileri Collezione Privata Viaggio d`Africa Cinq Mondes Pluie de Pétales de Fleurs d'Oranger Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses