Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Powerful Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Powerful Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Powerful marki Boadicea the Victorious to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, ylang-ylang, fiołek, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytrusy Ylang-ylang Fiołek Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Powerful by Boadicea the Victorious.

Powerful Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Powerful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Powerful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Powerful marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Powerful marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Mania La Perla Charme Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Berkeley Square Rose Petal Revlon Downtown Girl Nobile 1942 Ponte Vecchio W Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Christina Aguilera Royal Desire Crabtree & Evelyn Iris Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret