Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Powerful Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Powerful Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Powerful marki Boadicea the Victorious to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, ylang-ylang, fiołek, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytrusy Ylang-ylang Fiołek Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Powerful by Boadicea the Victorious.

Powerful Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Powerful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Powerful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Powerful marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Powerful marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Bvlgari Petits et Mamans Lancaster Aquazur Baldinini Baldinini Bill Blass Couture 3 Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Lorenzo Villoresi Musk Marella Ferrera Ambre Ze Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Lalique Lalique Edition Limitee 2011 Novaya Zarya Mon Bijou