Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Mayfair Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Mayfair Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Mayfair marki Boadicea the Victorious to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mayfair został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są kardamon, goździk (przyprawa), wosk pszczeli i brzoza; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, skóra i róża turecka; nutami bazy są cedr, paczula, drzewo sandałowe, wetyweria, ambra, cywet, cypriol, piżmo, wosk pszczeli i agar (oud).

Kardamon Goździk (przyprawa) Wosk pszczeli Brzoza

Jaśmin Kwiat pomarańczy Skóra Róża turecka

Cedr Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra Cywet Cypriol Piżmo Wosk pszczeli Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mayfair by Boadicea the Victorious.

Mayfair Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Mayfair, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Mayfair, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mayfair marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mayfair marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Cedre Serge Lutens Miel De Bois Burberry Burberry Brit for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Alfred Dunhill Desire for a Man Krizia Moods by Krizia Uomo Ellen Tracy Ellen Tracy Sonoma Scent Studio Fireside Jovan Ginseng NRG Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Chantecaille Kalimantan FUBU Plush