Marki » B » « Grupy

Languid Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Languid Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Languid marki Boadicea the Victorious to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), kardamon i kmin; nutami serca są marokańska róża, tunezyjskie neroli, szafran i nuty ziołowe; nutami bazy są agar (oud), drzewo sandałowe, olibanum i cypriol.

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon Kmin

Marokańska róża Tunezyjskie neroli Szafran Nuty ziołowe

Agar (oud) Drzewo sandałowe Olibanum Cypriol

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Languid by Boadicea the Victorious.

Languid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Languid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Languid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Languid marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Languid marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Santalum Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Reminiscence Patchouli pour Homme Poiray Poiray Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Rochas Eau de Rochas Homme Rosario Flores Siento Fred Hayman 273 Indigo DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime Calvin Klein CK One We Are One Magnets Novae Plus Real Man Green