Marki » B » orientalne « Grupy

Jubilee Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Jubilee Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Jubilee marki Boadicea the Victorious to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jubilee został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są kardamon, cynamon, szafran i ananas; nutami serca są liście fiołka, jaśmin wielkolistny, róża damasceńska i gardenia; nutami bazy są ambra krystaliczna, agar (oud), drzewo sandałowe, piżmo i nuty drzewne.

Kardamon Cynamon Szafran Ananas

Liście fiołka Jaśmin wielkolistny Róża damasceńska Gardenia

Ambra krystaliczna Agar (oud) Drzewo sandałowe Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jubilee by Boadicea the Victorious.

Jubilee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Jubilee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Jubilee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jubilee marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jubilee marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Missoni Missoni La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Laura Mercier Ambre Passion Rochas Mystere Ava Luxe Madame X Comme des Garcons Glitter Amouage Tribute Roger Vivier L’Ambre Nobile 1942 Ambra Nobile Lush Black Pearl