Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Invigorating Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Invigorating Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Invigorating marki Boadicea the Victorious to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Invigorating został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Nutami głowy są yuzu, bergamotka, pomarańcza, lukrecja i meksykańska czekolada; nutami serca są jaśmin, geranium i róża; nutami bazy są Żywica, labdanum i ambra.

Yuzu Bergamotka Pomarańcza Lukrecja Meksykańska czekolada

Jaśmin Geranium Róża

Żywica Labdanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Invigorating by Boadicea the Victorious.

Invigorating Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Invigorating, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Invigorating, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Invigorating marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Invigorating marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Tous Touch Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Lili Bermuda South Water Gale Hayman Delicious Cotton Candy Stacked Style Dolce Dew Giorgio Valenti One O One Experience Gres Caline Sweet Appeal Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver