Marki » B » orientalne « Grupy

Intriguing Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

agarowy
dymny

Intriguing marki Boadicea the Victorious to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, mięta i liść laurowy; nutą serca jest lilia; nutami bazy są agar (oud), kadzidło, nuty zielone i Żywica.

Bergamotka Mięta Liść laurowy

Lilia

Agar (oud) Kadzidło Nuty zielone Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intriguing by Boadicea the Victorious.

Intriguing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Intriguing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Intriguing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intriguing marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intriguing marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Montale Ginger Musk Benetton Benetton Hot Benetton Colors de Benetton Lomani Cruiser for Men Serge Lutens Serge Noire Laura Mercier Ambre Passion Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Yves Rocher Aztek Tonino Lamborghini Mitico DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Oriflame Nomadic Rasasi Al Oudh Al Mumaiz