Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Intense Boadicea the Victorious dla kobiet

Intense Boadicea the Victorious dla kobiet

miodowy

Intense marki Boadicea the Victorious to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Intense został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są esencja różana, lilia, tuberoza i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia, biały miód i paczula.

Nuty owocowe

Esencja różana Lilia Tuberoza Jaśmin

Nuty drzewne Wanilia Biały miód Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intense by Boadicea the Victorious.

Intense Recenzje Perfum

tia
tia

Otwarcie bardzo owocowe.I głównie owocowe,szybko się ulatnia i zostają białe kwiaty ale w mocnym towarzystwie miodu i wanilii.Projekcja niesamowita,na mojej skórze spokojnie wyczuwalne następnego dnia.Lubię słodkodkie pefumy,dlatego oceniam je pozytywnie.W początkowej fazie przypominają Angel,więc jeśli ktoś lubi Angel to na pewno spodobają mu sie Intense.Potem naturalnie zmierzają w swoim kierunku i dobrze...bo po co mi niszowa powtórka z Angela.Ja polecam tym kobietom,które lubią słodkości na długich łańcuchach....a ten ciągnie się wspaniale.Pozdrawiam

vertigo
vertigo

Najpierw zaznaczyłam 'kocham', potem 'lubię', potem 'nie lubię', a potem odznaczyłam ostatnie.

Intense jest bardzo intensywny, recenzja poniżej jest dla mnie zaskakująca. Po rozpyleniu na skórę unosi się i rośnie jak zielony dżin z czarodziejskiej lampy, wypełnia pokój przerażającym donośnym śmiechem.
Chyba jest piękny, przynajmniej takie miałam wrażenie na początku. Bardzo intensywny jaśmin i jeszcze jakby żółte, duszne, mocno pyłkowe kwiaty - może to właśnie wosk pszczeli z pierwszej recenzji? Wyczuwam też bardzo słodkie owoce, przede wszystkim lekko już przejrzałe śliwki.
Bardzo intensywny, bardzo słodki, oszałamiający.
Ja się czuję nim mocno skołowana.

Lekka i transparentna mieszanka miodu, owoców i białych kwiatów - dominuje miód. Nic ciekawego - zapach jest mało intensywny i nietrwały. Szkoda czasu.

Niszka
Niszka

Chyba najbardziej miodowe perfumy spośród znanych mi zapachów dla kobiet, a w każdym razie te są "odą do" i traktują ten składnik priorytetowo. Jest tu słodki zapach miodu i nie wymienionego w nutach wosku pszczelego, otoczony przez białe kwiaty. Owoców tu nie czuję, być może są, ale utopiły się w miodzie, który jest intensywny i dość przytłaczający. Perfumy są słodkie, ale słodyczą miodu i być może słodyczą soczystych, wysoko skoncentrowanych kwiatów. Trwałość na skórze i projekcja na bardzo dobrym poziomie. Zapach intensywny, ciężki w odbiorze, skrajnie słodki syrop miodowo - kwiatowy.

Intense by Boadicea the Victorious 2.00 out of 5 based on 5 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intense marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intense marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Estée Lauder Pleasures Delight Chi Miss Chi Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Gale Hayman Delicious Chocolate Corine de Farme Witch Taranee Bath and Body Works Hello Kitty Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Femme Gres Caline Sweet Appeal Esme Rene Beautiful U