Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Immortal Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Immortal Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

agarowy
aldehydowy

Immortal marki Boadicea the Victorious to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy i cytrusy; nutami serca są róża z taif, marokańska róża i róża damasceńska; nutami bazy są drzewo sandałowe i agar (oud).

Bergamotka Aldehydy Cytrusy

Róża z Taif Marokańska róża Róża damasceńska

Drzewo sandałowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immortal by Boadicea the Victorious.

Immortal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Immortal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Immortal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immortal marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immortal marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein CK IN2U for Her Yves Saint Laurent Cinema Festival Versace Versus Donna Krizia Spazio Krizia Donna Shiseido Vocalise Caron Montaigne Coty La Voce Renee Fleming Menard L'eau de Kasaneka Shiseido Zen Concentrated The Party The Garden Party Wistaria Filles des Iles Floral Sensuel Renato Balestra Via Sistina 67 Femme