Marki » B » kwiatowe « Grupy

Ignite Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Ignite Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

wiśniowy

Ignite marki Boadicea the Victorious to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ignite został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są brzoskwinia, wiśnia, lima i różowy pieprz; nutami serca są heliotrop, fiołek, róża i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są ambra, piżmo, cedr, wanilia, paczula, drzewo sandałowe, wetyweria i fasolka tonka.

Brzoskwinia Wiśnia Lima Różowy pieprz

Heliotrop Fiołek Róża Jaśmin wielkolistny

Ambra Piżmo Cedr Wanilia Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ignite by Boadicea the Victorious.

Ignite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Ignite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Ignite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ignite marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ignite marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Ghost Ghost Anticipation Puma Flowing Free Women Nina Ricci Love by Nina CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Loewe Gala de Dia Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Essentially Me Tangos Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine DSH Perfumes June Bride Pascal Morabito Mon Classique Oriflame Volare Magnolia