Marki » B » « Grupy

Glistening Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Glistening Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Glistening marki Boadicea the Victorious to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest róża z taif; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Bergamotka

Róża z Taif

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glistening by Boadicea the Victorious.

Glistening Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Glistening, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Glistening, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glistening marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glistening marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis Perry Ellis m Stephen Jones Stephen Jones Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Cartier Santos Eau de Sport Love The Key to Life Love The Key to Life Nooka Nooka Eclectic Collections Impression CB I Hate Perfume November Jalaine Amber Yves Rocher Framboise Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises