Marki » B » orientalne « Grupy

Explorer Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Explorer Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Ukochany zapach: 1

Explorer marki Boadicea the Victorious to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Explorer został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są ambra, korzeń irysa i róża; nutami bazy są cedr virginia i francuskie labdanum.

Galbanum Bergamotka Pomarańcza

Ambra Korzeń irysa Róża

Cedr Virginia Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Explorer by Boadicea the Victorious.

Explorer Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Jeśli ktoś kiedyś zastanawiał się jak pachnie mniej więcej galbanum, to tu może znaleźć swoją odpowiedź. Jestem zdecydowanym zwolennikiem tej nuty i tu znalazłem, co moje. Parująca czarna ziemia, żywice, wilgoć, lekka słodycz. Wskazać należy na to, że nie jest to galbanum o zielonym wybrzmieniu, choć również i takie istnieje.
Zakochałem się w momencie, gdy nad ciemną powierzchnią galbanum wschodzi róża, która otacza balsamem wszelkie ostre krawędzie, wygładzając je. W tym momencie Explorer staje się unisexem przemieszczającym się w skali od granicy, do granicy.
Ziemisty przedświt urzeka nieśmiertelnym urokiem, wschód rozrzewnia różowym niebem, a zachód rozgrzewa labdanum i amberem. Z czasem bardziej wyróżnia się nutka pomarańczy.
Chyba tak jak te perfumy wyglądają grudki złota wymieszane z czarną ziemią. Polecam.
Trwałość, że tak to ujmę, od wschodu do zachodu słońca. ;)

zielona
zielona

Lepiej... W sumie w porównaniu do Complex wszystko wydaje się lepsze ;]

Zapach, jak wszystkie tej marki, dość prosty i jednostajny - zielono-żywiczne nuty szybko ulatują, pozostawiając oleistą bazę. Tłuściutki wetiwer, klasycznie "ołówkowe" i również oleiste drewno cedrowe, lepkie, półpłynne żywice. Jest ciężko, odrobinę duszno-pudrowo [irys], zwierzęco i przedwiecznie.
Tak mogły pachnieć pierwsze perfumy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Explorer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Explorer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Explorer marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Explorer marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Coty Emeraude Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Miller Harris Piment des Baies Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Legendary Fragrances Treasure Island Queen Latifah Queen by Queen Latifah Oriflame Nomadic Him Lostmarch Lann-Ael Agatha Imperial Jade Men Omnia Profumi Ambra Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man