Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Exotic Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Exotic Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

dymny

Exotic marki Boadicea the Victorious to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Nutami głowy są bergamotka i lawenda; nutami serca są esencja różana, lilia i imbir; nutami bazy są kadzidło, ambra i olibanum.

Bergamotka Lawenda

Esencja różana Lilia Imbir

Kadzidło Ambra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Exotic by Boadicea the Victorious.

Exotic Recenzje Perfum

Seth
Seth

Wg producenta zapach uniseksualny a moim zdaniem zdecydowanie damski. Nieznacznie ewoluujący na skórze, nieco mdły. Charakterystyczna podstawa zapachów tej marki złagodzona kwiatowymi akcentami. Wysoce niezadowalająca ekspozycja i mizerna trwałość. Stosowna jedynie jako niezobowiązująca kreacja na dzień: jesień/zima. Raczej nie chciałbym go poczuć od swojej żony. Piękny, charakterystyczny dla marki flakon. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 3. Ocena końcowa: 3,50.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Exotic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Exotic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Exotic marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Exotic marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Givenchy Organza Indian Jasmin Christina Aguilera Christina Aguilera Houbigant Raffinee Amouage Eau d`Amouage Nicole Miller Nicole Miller Profumum Roma Neroli Avon Far Away Dreams DSH Perfumes Parfum de Luxe Tonatto Profumi M'oma La Prairie Life Threads Emerald Simone Cosac Profumi Trama