Marki » B » cytrusowe « Grupy

Energizer Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Energizer Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Energizer marki Boadicea the Victorious to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Energizer został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Stephen. Nutami głowy są cytrusy, lima, grejpfrut, bergamotka i petitgrain; nutami serca są piżmo, pomarańcza i cytryna; nutą bazy jest wetyweria.

Cytrusy Lima Grejpfrut Bergamotka Petitgrain

Piżmo Pomarańcza Cytryna

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Energizer by Boadicea the Victorious.

Energizer Recenzje Perfum

Argentum
Argentum

Boadicea the Victorious - marka, która w ciągu 6 lat, wydała 79 zapachów. Mimo tego, że pierwsze perfumy tej firmy, które testuję nie robią na mnie wrażenia, to jestem skłonny testować dalej. Energizer wskazuje na kompletność oferty, co nie zmienia faktu, że to średni zapach.
Rzućmy okiem na piramidę nut - same cytrusy! Pierwszy raz spotykam się z tak monotematycznym składem. Mamy też wetiwer i piżmo - utrwalacze, przy czym wetiwer jest mocno wyczuwalny. Nie oczekiwałem tytanicznej trwałości, gdyż olejki cytrusowe ulatują ze skóry najszybciej. Oczekiwałem nietypowego odświeżenia, soczystych cytrusów. Nie jestem w pełni usatysfakcjonowany, nie kupiłbym nawet za połowę ceny detalicznej, jednak testów nie żałuję.
Energizer otwiera się nieciekawym, dziwnym akordem, który przypomina zapach dobrej jakości płynu do mycia naczyń, moja recenzja nie będzie zawierała lokowania produktu, ale łatwo się domyślić o który płyn chodzi.;D Dużo cytrusów, dominują grejpfrut i cytryna. Istna, cytrusowa bomba, która z racji swojego kuchennego wydźwięku niezbyt przypadła mi do gustu.
Później jest lepiej. Ubita piana opada, kompozycja porządkuje się. W serduchu, faktycznie czuć dużo pomarańczy, bardzo dużo. Nie jest ona osamotniona, towarzyszą jej inne cytrusy, których nie potrafię zidentyfikować na tym etapie, jednak Bogu dzięki, już nie kuchenne. Jest też wetiwer. Fanom pewnego pachnidła powinna zapalić się żaróweczka - tak, chodzi o Terre. Energizer, na pierwszy rzut nosa, ma niewiele wspólnego z arcydziełem Elleny, jednak podczas rozwoju kompozycji, wspólne pierwiastki uwypuklają się.
W miarę upływu czasu, Energizer robi się mniej cytrusowo-ludwikowy, na pierwszy plan wychodzi wetiwer. Podczas wąchania bazy, nie mam wątpliwości, że czuję wspólne mianowniki z legendarnym Terre.
Jeśli chodzi o parametry, to nie mogę powiedzieć o nich nic złego. Zapach trwa na skórze cztery godziny, pracuje na niej bardzo solidnie, jest dobry na upalne dni, jednak to nie mój typ świeżości - nie lubię zmywać naczyń, Terre też nie lubię. Mimo wszystko, polecam testy.
Uniseks, z przechyłem w męską stronę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Energizer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Energizer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Energizer marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Energizer marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Paco Rabanne Paco Energy Roccobarocco Mouse Philosophy Lemon Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Royall Fragrances Royall Lyme Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Boadicea the Victorious Refreshing Creed Citrus Bigarrade Parfums Berdoues Citrus Hesperida Parfums Berdoues Viola Odorata M. Micallef Pomelos Melvita Orange Zest