Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Enchanting Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Enchanting Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

agarowy

Enchanting marki Boadicea the Victorious to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są rozmaryn i mięta; nutami serca są pieprz, lawenda, szałwia i jodła; nutami bazy są agar (oud), piżmo i ambra.

Rozmaryn Mięta

Pieprz Lawenda Szałwia Jodła

Agar (oud) Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enchanting by Boadicea the Victorious.

Enchanting Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Enchanting, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Enchanting, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enchanting marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enchanting marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Nikos Sculpture pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Paul Smith Paul Smith London Men Pierre Balmain BalMan Givenchy Givenchy Play Intense Nobile 1942 Aqua Nobile Yves Saint Laurent Jazz Prestige Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Ted Lapidus Ted Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Adolfo Dominguez U Black Hombre