Marki » B » drzewne « Grupy

Chelsea Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Chelsea Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Chelsea marki Boadicea the Victorious to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chelsea został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są wetyweria, bergamotka i malina; nutami serca są agar (oud), cypriol i cedr; nutami bazy są paczula, wetyweria, ambra i mahoń.

Wetyweria Bergamotka Malina

Agar (oud) Cypriol Cedr

Paczula Wetyweria Ambra Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chelsea by Boadicea the Victorious.

Chelsea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Chelsea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Chelsea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chelsea marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chelsea marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Ferrari Ferrari No 1 Van Heusen Proximity Ajmal Vice Molinard Molinard Homme I Pacifica Tibetan Mountain Temple Jalaine Vetiver Ava Luxe Bois Fonce D.S. & Durga Orris Root Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver