Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Chariot Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Chariot Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Chariot marki Boadicea the Victorious to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chariot został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima, jabłko, czarna porzeczka i czerwone jagody; nutami serca są tuberoza, neroli, ylang-ylang, jaśmin, róża, frezja, kwiat wiśni, kardamon i gałka muszkatołowa; nutami bazy są piżmo, agar (oud), wanilia, papirus, paczula, cedr, drzewo sandałowe, benzoes, szafran i mech.

Bergamotka Lima Jabłko Czarna porzeczka Czerwone jagody

Tuberoza Neroli Ylang-ylang Jaśmin Róża Frezja Kwiat wiśni Kardamon Gałka muszkatołowa

Piżmo Agar (oud) Wanilia Papirus Paczula Cedr Drzewo sandałowe Benzoes Szafran Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chariot by Boadicea the Victorious.

Chariot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Chariot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Chariot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chariot marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chariot marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Nahema Calvin Klein Secret Obsession Calypso St. Barth Jala Saint Amour Si Pure Summer Aubusson Perlissima d`Aubusson Fragonard Diamant Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Rasasi Azhaar D.S. & Durga Beverly Hills 1985 Max Azria BCBGirls Sexy Ulric de Varens Isa