Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Mam: 1

agarowy
ziołowy
Blue Sapphire Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue Sapphire marki Boadicea the Victorious to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Blue Sapphire został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są cytryna, rumianek, szałwia, szafran i nagietek; nutami serca są róża, indyjski jaśmin i magnolia; nutami bazy są agar (oud), paczula i ambra.

Cytryna Rumianek Szałwia Szafran Nagietek

Róża Indyjski jaśmin Magnolia

Agar (oud) Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Sapphire by Boadicea the Victorious.

Chance Eau de Toilette

Blue Sapphire Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Na razie jestem po pierwszych testach.
Powiem tylko, że dla mnie to zapach zdecydowanie damski.
Rzadko, bardzo rzadko zdarza mi się przypisywać zapachom płeć, jednak w tym przypadku muszę to zrobić.
Czuć bardzo dobrą jakość składników tworzących ten zapach.
Trzymał się mnie ponad 12 godzin, przy bardzo nienachalnej, ale świetnie wyczuwalnej projekcji.
Kompozycyjnie zdecydowanie nie moja bajka.
Początek zapachu nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z kolorem błękitnym. Być może to magia i sugestia nazwy tego zapachu.
Zapach nie jest ciężki mimo, że oudowy.
Widzę, go na bardzo romantycznej, zwiewnej kobiecie.
Czuć, że to zapach oudowo-kwiatowy, na początku czuję rumianek, a później władzę przejmuję róża w połączeniu z oudem i odrobiną paczuli.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Blue Sapphire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Blue Sapphire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Sapphire marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Sapphire marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Elizabeth Taylor Passion for Men Cerruti Cerruti 1881 Black Parfumerie Generale PG10 Aomassai Montale Vetiver Des Sables Etro Patchouly Lorenzo Villoresi Alamut Fred Hayman Touch With Love Jacques Bogart Silver Scent DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Yves Rocher Nature Millenaire Dorin Roses des Vents Sud