Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bayswater Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Bayswater Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Bayswater marki Boadicea the Victorious to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bayswater został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kolendra i gałka muszkatołowa; nutami serca są róża i drzewo sandałowe; nutami bazy są skóra, agar (oud), drzewo gwajakowe i benzoes.

Kolendra Gałka muszkatołowa

Róża Drzewo sandałowe

Skóra Agar (oud) Drzewo gwajakowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bayswater by Boadicea the Victorious.

Bayswater Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Bayswater, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Bayswater, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bayswater marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bayswater marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme Azzaro Visit For Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Azzaro Acteur Serge Lutens Santal de Mysore Faconnable Faconnable Stripe Jaguar Jaguar Performance Springfield Be Real SPF Otto Kern Egoluxe Masculin Bath and Body Works Riceflower & Shea Chantecaille Vetyver Smell Bent Lucy Fur