Marki » B » drzewne « Grupy

Azrak Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Azrak Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Azrak Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Azrak Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Azrak marki Boadicea the Victorious to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Azrak został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są ananas, bergamotka, cytryna, kardamon, cynamon i liść czarnej porzeczki; nutami serca są przyprawy, jaśmin, konwalia, róża, fiołek i liść fiołka; nutami bazy są ambra, piżmo, nuty drzewne, agar (oud), cedr i drzewo sandałowe.

Ananas Bergamotka Cytryna Kardamon Cynamon Liść czarnej porzeczki

Przyprawy Jaśmin Konwalia Róża Fiołek Liść fiołka

Ambra Piżmo Nuty drzewne Agar (oud) Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azrak by Boadicea the Victorious.

Azrak Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Azrak, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Azrak, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azrak marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azrak marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Krizia Spazio Krizia Uomo Ferrari Ferrari No 1 Demeter Fragrance Giant Sequoia Zara Vetiver Le Labo Gaiac 10 Tokyo Krizia Krizia Uomo Donna Karan Essence Wenge Givenchy Pi Neo 2010 Les Nez Turtle Vetiver Arno Sorel Shaman Platinum Roger Vivier Le Santal Parah Black Touch