Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Ardent Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Ardent Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

wosku pszczelego

Ardent marki Boadicea the Victorious to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ardent został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są kolendra, nasiona marchwi, szafran i róża turecka; nutami serca są róża, wosk pszczeli, jaśmin i hedione; nutami bazy są benzoes, wanilia, labdanum, agar (oud), paczula, piżmo i ambra.

Kolendra Nasiona marchwi Szafran Róża turecka

Róża Wosk pszczeli Jaśmin Hedione

Benzoes Wanilia Labdanum Agar (oud) Paczula Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ardent by Boadicea the Victorious.

Ardent Recenzje Perfum

Ardent by Boadicea the Victorious 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Ardent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Ardent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ardent marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ardent marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Ted Lapidus Altamir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Ralph Lauren Purple Label Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force Givenchy Pi Davidoff Silver Shadow Pure Blend Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes