Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Agarwood Collection Provocative Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Agarwood Collection Provocative Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Agarwood Collection Provocative marki Boadicea the Victorious to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agarwood Collection Provocative został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są jodła, dzięgiel, rozmaryn i mięta; nutami serca są cedr virginia, lawenda, szałwia, jałowiec i pieprz; nutami bazy są piżmo, ambra i agar (oud).

Jodła Dzięgiel Rozmaryn Mięta

Cedr Virginia Lawenda Szałwia Jałowiec Pieprz

Piżmo Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agarwood Collection Provocative by Boadicea the Victorious.

Agarwood Collection Provocative Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agarwood Collection Provocative marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agarwood Collection Provocative marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Artisan Parfumeur Jatamansi Acqua di Portofino Acqua di Portofino Perry Ellis Perry Ellis Aveda Chakra 2 Attraction Gap The Natural Creed Amalfi Flowers Saint Amour Si Pure Pour Homme Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Egofacto Sacre Coeur Ted Baker M D.S. & Durga Vetyver Smell Bent Brussels Sprouted