Marki » B » orientalne « Grupy

Agarwood Collection Passionate Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Agarwood Collection Passionate Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Agarwood Collection Passionate marki Boadicea the Victorious to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są nuty owocowe, Żywica i paczula; nutami serca są jaśmin i wanilia; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Nuty owocowe Żywica Paczula

Jaśmin Wanilia

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agarwood Collection Passionate by Boadicea the Victorious.

Agarwood Collection Passionate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agarwood Collection Passionate marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agarwood Collection Passionate marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Paloma Picasso Minotaure Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Tom Ford Amber Absolute Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Diptyque L'Eau Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Houbigant Monsieur Musk Oriflame Amber Elixir Agatha Imperial Jade Men Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat Halston Woman Amber