Marki » B » orientalne « Grupy

Agarwood Collection Emprise Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Agarwood Collection Emprise Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Agarwood Collection Emprise marki Boadicea the Victorious to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi i nuty przyprawowe; nutami serca są Żywica, lilia, imbir i brzoskwinia; nutami bazy są przyprawy, agar (oud), piżmo i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Nuty przyprawowe

Żywica Lilia Imbir Brzoskwinia

Przyprawy Agar (oud) Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agarwood Collection Emprise by Boadicea the Victorious.

Agarwood Collection Emprise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agarwood Collection Emprise marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agarwood Collection Emprise marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Avon Imari Seduction Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Oriflame Precious Eau de Parfum Serge Lutens Fumerie Turque Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Jean Desprez Bal a Versailles Nez a Nez L’Hetre Reve Ava Luxe Sacred Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Shantara Isiris