Marki » B » « Grupy

Adventuress Boadicea the Victorious dla kobiet

Adventuress Boadicea the Victorious dla kobiet

Miałem: 1

Adventuress marki Boadicea the Victorious to perfumy dla kobiet. Adventuress został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są brzoskwinia i imbir; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka

Brzoskwinia Imbir

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adventuress by Boadicea the Victorious.

Adventuress Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Adventuress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Adventuress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adventuress marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adventuress marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Profumum Roma Olibanum Ulric de Varens Varens Original African Queen Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Comme des Garcons Standard Sean John I Am King Of The Night Julian Rouas Swing Demeter Fragrance Jelly Belly Mango Pineapple Salsa Demeter Fragrance Crayon Byredo M/Mink Ajmal Lure for Him