Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

Adoration Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Adoration Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Adoration Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Adoration marki Boadicea the Victorious to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są galbanum i cytrusy; nutami serca są heliotrop, klon i daktyle; nutami bazy są goździk (przyprawa), imbir i pieprz.

Galbanum Cytrusy

Heliotrop Klon Daktyle

Goździk (przyprawa) Imbir Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adoration by Boadicea the Victorious.

Adoration Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Adoration, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Adoration, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adoration marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adoration marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Red Pearl Red Pearl Ayala Moriel Sahleb Ulric de Varens Mini Sexy Montale Chypre Vanille I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Bijan B Exquisite for Women Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom