Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

Adoration Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Adoration Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Adoration Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Adoration marki Boadicea the Victorious to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są galbanum i cytrusy; nutami serca są heliotrop, klon i daktyle; nutami bazy są goździk (przyprawa), imbir i pieprz.

Galbanum Cytrusy

Heliotrop Klon Daktyle

Goździk (przyprawa) Imbir Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adoration by Boadicea the Victorious.

Adoration Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Adoration, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Adoration, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adoration marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adoration marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Giorgio Armani Emporio Armani Lei Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison L`Erbolario Mandorla Aquolina Pink Sugar Sensual Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Corine de Farme M'zelle Marshmallow Sage Machado Onyx & Peridot Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Carolina Herrera 212 VIP LR Harem Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense