Marki » B » kwiatowe « Grupy

Jus No.1 Blugirl Blumarine dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

morski
słony
Jus No.1 Blugirl Blumarine dla kobiet Zdjęcia Jus No.1 Blugirl Blumarine dla kobiet Zdjęcia

Jus No.1 Blugirl marki Blumarine to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jus No.1 Blugirl został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, mandarynka, gruszka i liczi; nutami serca są woda morska, szampan, jaśmin, frezja i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka Gruszka Liczi

Woda morska Szampan Jaśmin Frezja Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jus No.1 Blugirl by Blumarine.

Jus No.1 Blugirl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Blumarine Jus No.1 Blugirl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Blumarine Jus No.1 Blugirl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jus No.1 Blugirl marki Blumarine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jus No.1 Blugirl marki Blumarine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Naomagic Naomi Campbell Naomi Campbell Ghost Ghost Summer Dream Lalique Flora Bella Guy Laroche Fidji Mango Mango Delirium Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Joya Venom M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Yardley Lily of the Valley Ben Sherman Live Forever Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus