Marki » B » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Blumarine Blumarine dla kobiet

Blumarine Blumarine dla kobiet

Blumarine marki Blumarine to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Blumarine został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka, nuty zielone, aldehydy i hiacynt; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Nuty zielone Aldehydy Hiacynt

Jaśmin Ylang-ylang Korzeń irysa Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blumarine by Blumarine.

Blumarine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Blumarine Blumarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Blumarine Blumarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blumarine marki Blumarine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blumarine marki Blumarine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Escada Escada Acte 2 Avon Rare Gold Annick Goutal Folavril John Galliano John Galliano Satellite 40º a l`Ombre Lancetti Via Condotti Pour Femme Tonatto Profumi Flor D'Arancio Vicky Tiel Venus Revlon Absolutely Fabulous Lanvin My Sin Naj-Oleari Naj-Oleari Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette