Marki » B » kwiatowe « Grupy

Blu Blumarine dla kobiet

Blu Blumarine dla kobiet

Mam: 1

Blu marki Blumarine to kwiatowe perfumy dla kobiet. Blu został wydany w 1996 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), tuberoza, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, paczula, różowy lotos, piżmo, fiołek, frezja, wanilia, osmantus, korzeń irysa, brzoskwinia, jaśmin, goździk (przyprawa), heliotrop, różowa piwonia, cedr i geranium.

Goździk (roślina) Tuberoza Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Paczula Różowy lotos Piżmo Fiołek Frezja Wanilia Osmantus Korzeń irysa Brzoskwinia Jaśmin Goździk (przyprawa) Heliotrop Różowa piwonia Cedr Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu by Blumarine.

Grace

Blu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Blumarine Blu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Blumarine Blu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu marki Blumarine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu marki Blumarine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Experiences Jacomo Silences Purple Vera Wang Truly Pink Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Kenzo Kenzo Chantecaille Le Jasmin Accord Parfait Rose & Neroli Creed Fantasia de Fleurs L`Erbolario Narciso Sublime Marc Jacobs Biscotti Splash Henri Bendel Rose Petals Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture