Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bellissima Parfum Intense Blumarine dla kobiet

Bellissima Parfum Intense Blumarine dla kobiet

Bellissima Parfum Intense Blumarine dla kobiet Zdjęcia Bellissima Parfum Intense Blumarine dla kobiet Zdjęcia Bellissima Parfum Intense Blumarine dla kobiet Zdjęcia Bellissima Parfum Intense Blumarine dla kobiet Zdjęcia

Bellissima Parfum Intense marki Blumarine to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bellissima Parfum Intense został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są imbir, grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, piwonia i passiflora; nutami bazy są heliotrop, orchidea, drzewo kaszmirowe, drzewo sandałowe i piżmo.

Imbir Grejpfrut Pomarańcza

Jaśmin Piwonia Passiflora

Heliotrop Orchidea Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bellissima Parfum Intense by Blumarine.

Paul Smith Women
Bellissima

Bellissima Parfum Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Blumarine Bellissima Parfum Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Blumarine Bellissima Parfum Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bellissima Parfum Intense marki Blumarine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bellissima Parfum Intense marki Blumarine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Donna Karan DKNY Delicious Night Lalique Amethyst Laura Biagiotti Roma Aramis Perfume Calligraphy Rose Pierre Balmain Carbone de Balmain Yves Saint Laurent Baby Doll Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Givenchy Pi Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit Keiko Mecheri Attar de Roses Ted Lapidus Silk Way Loewe Quizas, Quizas, Quizas Pasion L`Occitane en Provence Ambre & Santal John Galliano Parlez-Moi d’Amour Emanuel Ungaro Apparition Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Davidoff Good Life L`Erbolario Meharees