Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bellissima Blumarine dla kobiet

Bellissima Blumarine dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Bellissima Blumarine dla kobiet Zdjęcia

Bellissima marki Blumarine to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Bellissima został wydany w 2009 roku. Bellissima stworzyli Sophie Labbe i Celine Barel. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza, nuty wodne i imbir; nutami serca są piwonia i passiflora; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i drzewo kaszmirowe.

Grejpfrut Pomarańcza Nuty wodne Imbir

Piwonia Passiflora

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bellissima by Blumarine.

Bellissima Parfum Intense

Bellissima Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Klasyczny, kobiecy... Mocno cytrusowy, z ostrą nutą imbiru i nut wodnych. Nie moja bajka, ale ładny i zwracający uwagę. Z biegiem czasu wysładza się i za to lubię go najbardziej.
Trwałość - ok. 4 godz.
Prijekcja - na szerokość ramion.
Flakon - prosty, klasyczny.

iwa
iwa

Słodki kobiecy zapach ,który na ciele rozwija sie nuta różana.Im dłużej pozostaje na ciele tym ładniej pachnie.Dość trwały i piękny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Blumarine Bellissima, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Blumarine Bellissima, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bellissima marki Blumarine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bellissima marki Blumarine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Silk Way Boucheron Trouble Lalique Amethyst Rochas Rochas Soleil Yves Saint Laurent Cinema Max Mara Kashmina Touch Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Mexx Mexx Waterlove Woman Blumarine Bellissima Acqua di Primavera Blumarine Innamorata Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Shiseido Zen Vivienne Westwood Anglomania Jette Joop Jette Jesus Del Pozo Ambar Montblanc Femme de Montblanc Max Mara Le Parfum Max Mara Max Mara Donna Karan DKNY Delicious Night