Marki » B » cytrusowe « Grupy

Miso Pretty Petal Citrus Splash Blue Q dla kobiet

Miso Pretty Petal Citrus Splash Blue Q dla kobiet

Miso Pretty Petal Citrus Splash marki Blue Q to cytrusowe perfumy dla kobiet. Miso Pretty Petal Citrus Splash został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy i cantedeskia.

Cytrusy Cantedeskia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miso Pretty Petal Citrus Splash by Blue Q.

Miso Pretty Petal Citrus Splash Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miso Pretty Petal Citrus Splash marki Blue Q. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miso Pretty Petal Citrus Splash marki Blue Q reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Bath and Body Works Hello Sugar! Cattier Eau de Matin Jardin de France Verviene Myrurgia 1916 O Boticario Acqua Fresca JoAnne Bassett Sparkling Citrus Demeter Fragrance Little Twin Stars Floris Pink Grapefruit Adolfo Dominguez Azahar Niven Morgan Blue Scent The Organic Pharmacy Organic Glam Citron Gump`s Baroque Pearl