Marki » B » kwiatowe « Grupy

Dirty Girl Blue Q dla kobiet

Dirty Girl Blue Q dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Dirty Girl marki Blue Q to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dirty Girl został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał i lilia.

Migdał Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dirty Girl by Blue Q.

Dirty Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Blue Q Dirty Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Blue Q Dirty Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dirty Girl marki Blue Q. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dirty Girl marki Blue Q reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Roccobarocco Roccobarocco Creed Imperatrice Eugenie Le Prince Jardinier Bouton de Rose Neil Morris Rainflower Jardin de France Lavande Demeter Fragrance White Bouquet Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Alexa Lixfeld 001 Krigler Chateau Krigler Henri Bendel Vanilla Flower Novaya Zarya Gvozdika