Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Les Bijoux Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

Les Bijoux Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

miodowy
dymny

Les Bijoux marki Black Phoenix Alchemy Lab to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, miód, kwiat pomarańczy, czerwona róża, biała brzoskwinia, czerwone jabłko, olibanum i mirra.

Piżmo Miód Kwiat pomarańczy Czerwona róża Biała brzoskwinia Czerwone jabłko Olibanum Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Bijoux by Black Phoenix Alchemy Lab.

Les Bijoux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Black Phoenix Alchemy Lab Les Bijoux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Black Phoenix Alchemy Lab Les Bijoux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Bijoux marki Black Phoenix Alchemy Lab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Bijoux marki Black Phoenix Alchemy Lab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Olivier Strelli Olivier Strelli Torrente L`Or de Torrente Montale Attar Floris China Rose Lubin L de Lubin Tosca Tosca Czech & Speake Dark Rose Ayala Moriel Tamya Corine de Farme Samoa Andrea Maack Sharp Belinda Brown Blessings