Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kaidan Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet

Kaidan Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet

żółtych kwiatów

Kaidan marki Black Phoenix Alchemy Lab to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak granat, kwiat śliwy, drzewo sandałowe, narcyz, ambra, kadzidło i owoc dzikiej róży.

Granat Kwiat śliwy Drzewo sandałowe Narcyz Ambra Kadzidło Owoc dzikiej róży

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kaidan by Black Phoenix Alchemy Lab.

Kaidan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kaidan marki Black Phoenix Alchemy Lab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kaidan marki Black Phoenix Alchemy Lab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mariah Carey M Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Marks and Spencer Truly Cherish Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Aubusson Perlissima d`Aubusson Xerjoff Dhajala M. Micallef Royal Rose Aoud DSH Perfumes Parfum de Luxe Tauer Perfumes 09 Orange Star Daisy Fuentes Dianoche Passion Night O Boticario Floratta Ruby Judith Leiber Judith Leiber Night