Marki » B » orientalne « Grupy

Desire Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

Desire Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

Desire marki Black Phoenix Alchemy Lab to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, czarne piżmo, paczula, drzewo tekowe, jabłko, bergamotka, czerwona róża i wanilia.

Neroli Czarne piżmo Paczula Drzewo tekowe Jabłko Bergamotka Czerwona róża Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desire by Black Phoenix Alchemy Lab.

Desire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Black Phoenix Alchemy Lab Desire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Black Phoenix Alchemy Lab Desire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desire marki Black Phoenix Alchemy Lab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desire marki Black Phoenix Alchemy Lab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Joop! Nightflight Avon Olivier Strelli Mauboussin Mauboussin Topaze Mariella Burani Mariella Burani Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Montale Aoud Ambre Creed Vanisia Avon Little White Dress Paolo Gigli Excentrique pour Femme Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Nina Ricci Phileas Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir