Marki » B » « Grupy

Defututa Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

Defututa Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

miodowy
żółtych kwiatów

Defututa marki Black Phoenix Alchemy Lab to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat drzewa oliwnego, miód, wanilia, cynamon, jaśmin, drzewo sandałowe i magnolia champaka.

Kwiat drzewa oliwnego Miód Wanilia Cynamon Jaśmin Drzewo sandałowe Magnolia champaka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Defututa by Black Phoenix Alchemy Lab.

Defututa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Black Phoenix Alchemy Lab Defututa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Black Phoenix Alchemy Lab Defututa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Defututa marki Black Phoenix Alchemy Lab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Defututa marki Black Phoenix Alchemy Lab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Reminiscence Mi Fa Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Rosario Flores Siento Van Gils VG V Esteban Esprit de Thé CnR Create Scorpio Gendarme Sky Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Rochas Eau de Rochas Fraiche Cadillac Cadillac Women Madonna Nudes 1979 Sparkle