Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Brisingamen Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet

Brisingamen Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet

ziołowy

Brisingamen marki Black Phoenix Alchemy Lab to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mirt, kwiat jabłoni i goździk (roślina).

Ambra Mirt Kwiat jabłoni Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brisingamen by Black Phoenix Alchemy Lab.

Brisingamen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Black Phoenix Alchemy Lab Brisingamen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Black Phoenix Alchemy Lab Brisingamen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brisingamen marki Black Phoenix Alchemy Lab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brisingamen marki Black Phoenix Alchemy Lab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Neroli Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Ted Lapidus TL Pour Elle Burberry Burberry Brit Gold Benetton B. United Woman Al-Rehab Manarah Montale Intense Tiare Annayake Matsuri Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Dorin Un Air d’Arabie Oud Vero Profumo rubj Roja Dove Buzz Entertainment Bottled