Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Love All Vivid Violet Bjorn Borg dla kobiet

Love All Vivid Violet Bjorn Borg dla kobiet

karmelowy

Love All Vivid Violet marki Bjorn Borg to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Love All Vivid Violet został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, czerwone jabłko i melon; nutami serca są jaśmin, fiołek, brzoskwinia i karmel; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Czarna porzeczka Czerwone jabłko Melon

Jaśmin Fiołek Brzoskwinia Karmel

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love All Vivid Violet by Bjorn Borg.

Love All Vivid Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bjorn Borg Love All Vivid Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bjorn Borg Love All Vivid Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love All Vivid Violet marki Bjorn Borg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love All Vivid Violet marki Bjorn Borg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Tous Touch Hard Candy Hard Candy Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Lulu Castagnette Lulu Rose Creed Ambre Cannelle Voluspa Cocoa Tamarind Corine de Farme Witch Taranee Stacked Style Como Crema Sinfonia di Note Coeur de Noisette