Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love All Hot Pink Bjorn Borg dla kobiet

Love All Hot Pink Bjorn Borg dla kobiet

Love All Hot Pink marki Bjorn Borg to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love All Hot Pink został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są wiciokrzew, konwalia i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i heliotrop; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Wiciokrzew Konwalia Zielone jabłko

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Heliotrop

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love All Hot Pink by Bjorn Borg.

Love All Hot Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bjorn Borg Love All Hot Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bjorn Borg Love All Hot Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love All Hot Pink marki Bjorn Borg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love All Hot Pink marki Bjorn Borg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Memo Inlé Trussardi Trussardi Inside Delight Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Anna Sui Night of Fancy Acqua di Genova Silver Gianfranco Ferre In The Mood For Love Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Popy Moreni Popy Moreni de Fete Fiorucci Pin Up I M Funny Faberlic You Nova Dream