Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love All Hot Pink Bjorn Borg dla kobiet

Love All Hot Pink Bjorn Borg dla kobiet

Love All Hot Pink marki Bjorn Borg to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love All Hot Pink został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są wiciokrzew, konwalia i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i heliotrop; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Wiciokrzew Konwalia Zielone jabłko

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Heliotrop

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love All Hot Pink by Bjorn Borg.

Love All Hot Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bjorn Borg Love All Hot Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bjorn Borg Love All Hot Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love All Hot Pink marki Bjorn Borg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love All Hot Pink marki Bjorn Borg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ella Mikao Yujin Pure Ted Lapidus Fantasme Roberto Verino VV Tropic Ulric de Varens Mini Love Jeanne Arthes Rose Bonbon Jeanne Arthes Sur Un Nuage Pacsun Kirra Pink Jacques Fath Yin Imperial So...? So...?Exciting Kristel Saint Martin Orientalia Fresh Memoirs of a Geisha MOR Cassis Noir